SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

IP aukštos raiškos vaizdo stebėjimas

Šiandien skaitmeninis vaizdo stebėjimas ir įrašymas yra bendrai priimta gyvenimo dalis. Esame stebimi prekybos centruose, bankuose, viešajame transporte  ir sporto klubuose, tačiau ar esame pasirūpinę savo privataus turto, esančio kieme ar įmonės turto – automobilių, stovinčių kieme, sandėliavimo aikštelių, gamybinių patalpų vaizdo stebėjimu ir įrašymu?

Turite antikvarinių prekių ar juvelyrinių dirbinių krautuvėlę? Prabangių drabužių saloną, o gal tiesiog dėvėtų drabužių parduotuvę? Įrengta aukštos rezoliucijos vaizdo stebėjimo sistema ne tik fiksuos ir įrašys galimų vagišių veiksmus, leis stebėti situaciją parduotuvėje internetu iš bet kurio pasaulio kampelio, tačiau taip pat atliks prevencinę funkciją – nusikaltimų statistika teigia, kad nusikaltėliai vengia atlikti neteisėtus veiksmus vietose, kuriose yra stebimi.

Turite gamybines ar sandėliavimo patalpas? Vaizdo stebėjimo sistema bus naudinga ne tik turto apsaugai, tačiau vaizdo įrašai bus nepakeičiami įrodymai įvykus nelaimingam atsitikimui gamyboje ar kitam incidentui.

Esame beveik įsitikinę, kad savo privačiame name esate įsirengę įspėjimo apie įsibrovimą signalizaciją, galbūt namo vidaus turto apsaugą patikėję apsaugos tarnybai, tačiau galbūt piktavalis jau nužiūrinėja kieme paliktus dviračius ar terasoje stovinčius baldus, galbūt jums nesant namuose kaimynų vaikai jau matuoja Jūsų baseino gylį? Iki nelaimės vienas žingsnis. Jausitės gerokai ramiau, jei teritoriją aplink namą galėsite stebėti iš darbo vietos internetu, o vaizdo įrašai bus saugomi Jūsų pasirinktą laiką.

Mūsų įmonės specialistai, išanalizavę Jūsų lūkesčius, suprojektuos ir pasiūlys optimaliausią vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemą, atliks jos įrengimo ir paleidimo darbus. 

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input