SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

IT turto/IT inventoriaus valdymas (asset mgmt & tracking)

Daugiau nei 20 metų dirbdami su skirtingo profilio įmonėmis pastebime, kad vis didėja poreikis IT turto valdymui. Dažnai įmonės vadovai, dėl informacijos gausos, nesugeba aprėpti visų turto valdymo klausimų ir IT ūkis paliekamas „kompiuteristų“ žiniai, kurie ne visada yra pajėgūs tinkamai valdyti IT turtą, ypač – programinę įrangą ir jos licencijavimą. 

IT turto valdymo spragą įmonėse siekiame užpildyti siūlydami įmonėms IT turto/inventoriaus valdymo paslaugą. Naudodami geriausias turto valdymo praktikas ir specializuotą 

programinę įrangą rūpinamės, kad įmonių IT turtas būtų naudojamas efektyviai, būtų eliminuojamos kritinės situacijos (pavyzdžiui, kai naši įranga nenaudojama, o pasenusiai užkraunama darbo tiek, kad įranga nesusidoroja ir iš to išplaukia „butelio kakliukas“ ir t.t.).

Ne ką mažiau svarbu valdyti ne tik materialų IT inventorių (kompiuteriai, serveriai, tinklo įranga), bet ir nematerialų – operacines sistemas, licencijas, kitą programinę įrangą, duomenis ir t.t.

Pastebėjome, kad įmonėms siūloma IT inventoriaus valdymo paslauga itin aktuali dėl licencijavimo, programinės įrangos legalumo klausimų. Netyčinis programinės įrangos licencijos neturėjimas įmonei gali reikšti gero vardo praradimą. Įsivaizduokite, jei žiniasklaidoje pasirodytų antraštės „Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad įmonė X naudojosi nelegalia programine įranga“. Skaudėtų?

Kitas svarbus dalykas – beveik visada įmonių vadovai yra įsitikinę, kad visas jų IT turtas yra valdomas gerai, o programinė įranga licencijuota tinkamai, bet dažnai atlikę auditą matome kitokią situaciją. Ypač daugėja atvejų, kai įmonės dėl nežiNejimo įsigyja netinkamai licencijuotą programinę įrangą, dėl ko jos statusas patikrinimo metu būtų lygiai toks pats, kaip nelicencijuotos. Geriau tai išsiaiškinti savo iniciatyva ir kuo anksčiau, nei kažkas kitas tai aiškinsis ne iš gerosios valios.

Dėl skirtingų būdų licencijuojant programinę įrangą yra labai sudėtinga išmanyti visus licencijavimo niuansus (ypač nebūnant tos srities specialistu), todėl, šioje srityje turėdami milžinišką įdirbį siūlome sutvarkyti licencijavimo klausimus diskretiškai: atlikę auditą ir išsiaiškinę neatitikimus siūlome kaip išspręsti legalumo/licencijavimo klausimus be viešumo.

Suvokdami, kaip sunku užsitarnauti gerą reputaciją ir kaip lengva ją parasti, jaudindamiesi dėl klientui jautrios informacijos (pavyzdžiui, dėl audito metu paaiškėjusio fakto, kad dėl neatidumo buvo naudojama nelegali arba netinkamai licencijuota programinė įranga), visada patys siūlome pasirašyti konfidencialumo sutartį (NDA) kuria įsipareigojame neatskleisti tyrimo metu sužiNetos informacijos trečioms šalims. Todėl mūsų klientai jaučiasi saugūs, nes žiNe, kad atliekant tyrimą nenukentės reputacija.

Tad, jei Jums kilo bent menkiausių abejonių dėl to kiek ir ko turite, ar naudojate efektyviai, ar viskas legalu – reiškia, Jums būtina nedelsiant kreiptis į mus bent jau situacijos išsiaiškinimui.

 

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input