SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

Tinklų priežiūra ir diegimas

Reta šiuolaikinė įmonė įsivaizduoja savo veiklą be interneto, vidinio tinklo. Dažniausiai įmonės vadovai nesidomi tol, kol „viskas veikia“, o kai nustoja veikti – ieško kaltų. Siūlome šiek tiek daugiau – ne tik reaktyvią, bet ir proaktyvią tinklų priežiūrą. 

Proaktyvi (arba kitaip „prevencinė“) tinklų priežiūra leidžia „gesinti gaisrą“ dar jam neįsižiebus. Įvairios inovacijos, nauji standartai ir nuolat vystoma programinė įranga leidžia pastebėti tam tikrus požymius anksčiau, nei įvyksta didelio masto gedimas.

Naudojame pažangiausias technologijas tinklų stebėjimui, srautų valdymui, turinio filtravimui ir pasiekiamumui, kas leidžia gauti įvairiausias naudas, pradedant efektyvesniu interneto panaudojimu, įmonės apsaugojimo nuo virusų, baigiant skaidresne darbuotojų kontrole (pavyzdžiui, kai darbinis internetas naudojamas naršymui po pornografines svetaines).

Jei Jūsų darbuotojai mobilūs, daug važinėja, arba kaip tik, daug dirba iš namų Jūsų įmonei reikalinga VPN paslauga, kad duomenys tarp už biuro ribų esančio darbuotojo ir Jūsų serverio būtų saugūs ir šifruoti. Jei tokios paslaugos dar neturite, ar nesate tikri ar Jūsų naudojama VPN paslauga nėra paremta pasenusia technologija – kviečiame susisiekti su mumis ir tai išsiaiškinti.

 

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input