SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

VPN (virtualaus privataus tinklo) ryšiai

Populiarėjant darbui iš nutolusių biurų, komandiruotėse, ar net darbui iš namų, būtina pasirūpinti saugiu ryšio kanalu. Juk nieko nėra brangiau, nei įmonės informacija ir gera reputacija.

Nuo biuro nutolusioms kompiuterinėms darbo vietoms apsaugoti rekomenduojame naudoti VPN (virtualus privatus tinklas) šifruotą tunelį susijungimui su biuru. Į tai įeina ne tik jau minėti kompiuteriai, kuriuos pasiima žmonės į namus, komandiruotes, susitikimus, bet net ir ištisi nutolę įmonės padaliniai, kurie jungiami prie pagrindinio biuro resursų (duomenų saugyklos, buhalterinės programos ir t.t.), kurie naudojami bendrai. 

Tad, planuojant saugą, labai rekomenduojame nepamiršti ir saugių sujungimų tarp tinklų bei galimybės įmonės darbuotojams saugiai jungtis prie įmonės tinklo iš nutolusių vietų. Ne mažiau svarbu pasirūpinti, kad net ir naudojant VPN prisijungimą, naudojami protokolai būtų atnaujinti iki tinkamo lygmens.

Jei dar nesate sujungę savo biurų saugiu/šifruotu kanalu, ar Jūsų darbuotojai neturi galimybės prisijungti iš nutolusių darbo vietų prie centrinio biuro saugiai, arba jei nesate tikri, ar Jūsų naudojamas VPN yra saugus – prašome nedelsiant susisiekti su mumis bent jau konsultacijai!

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input