SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

Duomenų perdavimo sistemos

Duomenų perdavimo sistemos paprastai aktualios didesnėms įmonėms, kurios jau turi bent kelis pastatus ir reikalingas sujungimas tarp jų. Galimi įvairūs sujungimo būdai –įprastu silpnų srovių UTP laidu, Wi-Fi technologija ar šviesolaidžiu. 

Priklausomai nuo situacijos klientui parenkame optimalų sujungimo būdą, reikalinga aparatinę įrangą patikimam veikimui, sumontuojame, konfigūruojame, paleidžiame.

Pagal poreikį jungiame ir toliau nutolusius tinklus, organizuojame duomenų maršrutus tarp skirtingų geografinių taškų, neapsiribojant vien Lietuvos teritorija.

 
Pavyzdžiui, dažnas mūsų klientas yra užsienio kapitalo įmonė, atidaranti biurą Lietuvoje. Toks biuras kaip taisyklė yra prijungiamas prie motininės įmonės naudojant duomenų perdavimo sistemas.
 
 
Duomenų perdavimo sistemos glaudžiai susijusios su VPN (nuoroda į VPN skyrių) ir kompiuterinio tinklo priežiūros/diegimo (nuoroda į atitinkamą skyrių) paslaugomis, apie kurias galite paskaityti mūsų svetainėje.

Jei Jums pasirodė ši informacija aktuali – prašome susisiekti konsultacijai.

 

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input